راهنمای خرید از مارین رز

راهنمای خرید از marinrose

 

 • راهنمای خرید از مارین رز : فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی در جیب شما
  شاید در گذشته تنها راه خرید کردن مراجعه به صورت فیزیکی به مغازه ها یا فروشگاه ها بود. و برای افرادی که وقت خرید کردن نداشتن بیشتر مواقع تهیه نیازهای خود از بازار بسیار سخت بود. اما امروزه با گسترش اینترنت و فضای مجازی هر فرد در هر نقطه از دنیا که باشد تنها با کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشد تا خرید های خود را انجام دهد بدون اینکه لازم باشد به بازار یا به صورت فیزیکی به مغازه یا فروشگاه مراجعه کند. با این حال بسیاری از افراد با اینکه از این مزایا به خوبی آگاه هستند ولی هنوز نحوه خرید اینترنتی را نمی دانند. به همین خاطر ما در این قسمت با توجه به این موارد و همچنین در راستای رفاه و راحتی مشتریان عزیز نحوه خرید اینترنتی از مارین رز را برای شما توضیح خواهیم داد.
 • سایت مارین رز به عنوان یکی برترین سایت های لوازم آرایشی و بهداشتی در ایران شناخته شده است. این فروشگاه اینترنتی با ارائه مدرنترین روش‌های خرید آنلاین باعث سهولت فرایند خرید می شود. از جمله ویژگی های این سایت لوازم آرایشی و بهداشتی می توان به سادگی در عملیات خرید و دسترسی همیشگی اشاره کرد.
 • سایت مارین رز تجربه متفاوتی از خرید هوشمند و مطمئن را در اختیار کاربران خود قرار داده است و راهی سریع و در دسترس را برای خرید آنلاین عرضه می کند. امکانات موجود در سایت مارین رز به صورتی است که کاربر امکان بررسی، انتخاب و خرید در هر زمان و در هر مکان را تنها با استفاده از تلفن همراه خود داشته باشد. آسودگی از شیوه پرداخت مطمئن و سرعت ارسال کالا از دیگر وجوه متمایز آن است.
 • برای خرید از سایت مارین رز کافیست:
  گوشی خود را بردارید و کالای مورد نظر خود را پیدا کنید. نقد و بررسی‌های موجود را بخوانید و مقایسه کنید. به راحتی یک کلیک خرید کرده و از شیوه‌های مختلف پرداخت و ارسال بهره برید.
 • نحوه خرید اینترنتی از مارین رز :
 • برای خرید اینترنتی از مارین رز ابتدا لازم است محصول مورد نظر خود را پیدا کنید که برای این کار شما می توانید در قسمت جستجو سایت محصول را سرچ کنید. البته در سایت ما دسته بندی های لازم برای هر یک از محصولات نیز وجود دارد که می توانید در بین آنها نیز گزینه مورد نظر خود را پیدا کنید. حال بعد از پیدا کردن محصول لازم است که توضیحات و مواردی را که در مورد کالا ذکر شده است را به خوبی مطالعه کنید. تا از مطابقت محصول با چیزی که شما می خواهید خرید کنید اطمینان پیدا کرد. بعد از این مرحله شما بر روی افزودن به سبد کلیک کنید.
 • در مرحله بعدی برای نهایی کردن خرید اینترنتی از مارین رز باید به سبد خرید بروید. در اینجا دو گزینه رو به روی شما است. اول اینکه می توانید بدون اینکه در سایت حسابی را باز کنید ، مشخصات خود را وارد و اقدام به خرید کنید و مورد دوم نیز می توانید ابتدا در سایت ثبت نام سپس با ورود به حساب کاربری خود محصول را سفارش دهید.
 • در مجموع بعد از وارد کردن اطلاعات حال چه در صورت ثبت نام در سایت چه بدون ثبت نام شما برای رفتن به مرحله بعد باید گزینه ثبت سفارش را علامت و کلیک کنید. البته شما حتما باید قوانین و شرایط سایت را کاملا مطالعه سپس با قبول کردن آنها ثبت سفارش را انجام دهید.
 • بعد از ثبت سفارش شما به یکی از درگاه های موجود در سایت هدایت می شوید که با وارد کردن اطلاعات کارت خود، خرید را نهایی می کنید و با توجه به گزینه ارسالی که در قسمت ثبت اطلاعات انتخاب کرده اید سفارش به دستتان خواهید رسید.