منو

با عطر ساز دومینیک روپیون-Dominique Ropion آشنا شوید

marinrose 1401/01/26

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

با عطر ساز دومینیک روپیون-Dominique Ropion آشنا شوید

دومینیک روپیون-Dominique Ropion یک کمال گرا جسور، یک مخترع واقعی است. خطراتی که او متحمل می شود همواره با پیگیری بی وقفه تعادل بویایی دقیق و ترکیب بی عیب و نقص همراه است. عطرهای دومینیک روپیون-Dominique Ropion مانند شاهکارهای بزرگ معماری هستند: همان طور که یک پل، که وزن معلق آن به ظاهر معجزه آسا در واقع مهار نیروهای متقابل است، دومینیک اغلب دوزهای بیش از حد مواد قوی را با هماهنگی های دقیق و ظریف تر، تا زمانی که ترکیب شود، متعادل می کند. به خودی خود نگه می دارد او دوست دارد بگوید یک عطر خوب باید همیشه واضح به نظر برسد.

سی سال از زمانی که دومینیک روپیون-Dominique Ropion و فردریک مال-Frédéric Malle، دوستان و همکاران، گفتگو در مورد عطر را آغاز کردند، می گذرد. این کار در آزمایشگاه‌های افسانه‌ای روره برتراند، جایی که آنها کار خود را آغاز کردند، آغاز شد. از این گفتگوی پربار، چندین اثر ضروری، کلاسیک بی‌نهایت مدرن، از جمله پرتره بانو، بیرون آمد. طرح اولیه جاه طلبانه بود: اختراع مجدد جنس عطر کهربا.

از دل یک عطر مردانه پر زرق و برق، Géranium pour Monsieur، اساس یک عطر زنانه مجلل، مانند جرقه ای از گرما در سراسر پوست استخراج می شود. روپیون و مال ماه‌ها به کاوش، تشریح و اختراع مجدد پرداختند و سپس در آخرین لحظه مسیرشان را تغییر دادند.

آنها از حد معقول فراتر رفتند، جرأت کردند افراط را بر خویشتن داری انتخاب کنند. آنها معجون را با وفور تجمل کردند، با مقدار نامناسب گل رز، گلبرگ های بی پایان، و به این مقدار فراوانی از کهربا، توت های قرمز و مقداری عجیب و غریب اضافه کردند. در گل رز ترکی یک عید بود.

ماه ها طرح هایی برای مواجه شدن با یک شاهکار و در نهایت ساختن این پرتره. نتیجه یک معجون بی‌سابقه است، تقریباً عالی برای وجود، الهام‌بخش در یک بطری. آنها عطر همه عطرها را خلق کرده بودند.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_button button_color=”color-rgdb” size=”btn-xl” wide=”yes” text_skin=”yes” shadow=”yes” shadow_weight=”xl” border_width=”0″ link=”url:https%3A%2F%2Fmarinrose.ir%2F%3Fs%3DDominique%2BRopion%26post_type%3Dproduct|title:Dominique%20Ropion”]محصولاتی که توسط دومینیک روپیون ساخته شده است[/vc_button][/vc_column][/vc_row]

بدون دیدگاه

اولین دیدگاه را ثبت کنید

متن دیدگاه*

دیدگاهتان را بنویسید

نام شما* ایمیل شما*

کالا هایی که دیده ایید !
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه اینترنتی مارین رز
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

فروشگاه اینترنتی مارین رز