پنکک مارین رز

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

ایجاد پوششی مناسب با ساختاری نرم و سبک

دارای جلوه ای مات و طبیعی

مناسب برای صاف و یکدست نمودن پوست

با ماندگاری طولانی . فاقد چربی

فاقد اسانس و آزبست

مناسب پوست های مستعد آکنه و جوش

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image media=”97268″ media_width_percent=”100″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column column_width_percent=”100″ position_vertical=”middle” align_horizontal=”align_center” gutter_size=”3″ overlay_alpha=”50″ shift_x=”0″ shift_y=”0″ shift_y_down=”0″ z_index=”0″ medium_width=”0″ mobile_width=”0″ width=”1/1″][vc_button dynamic=”permalink” button_color=”color-602999256″ size=”btn-xl” radius=”btn-square” outline=”yes” text_skin=”yes” shadow=”yes” shadow_weight=”lg” border_width=”0″]برای خرید این محصول روی لینک کلیک کنید[/vc_button][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_tabs align=”right”][vc_tab gutter_size=”2″ column_padding=”2″ title=”توضیحات” tab_id=”1635013020-1-65″ slug=”Description”][vc_column_text]

پنکک مارین رز

پنکک مارین رزmarinrose

پنکک مارین رز : درواقع پنکک‌ها از محصولات آرایشی پرمصرفی هستند که در دسته کرم‌های پودری قرار می‌گیرند و از دو اصطلاح Pan؛ به معنی ما‌هی‌تابه یا سینی فر شیرینی‌پزی و Cake؛ به معنی کیک، تشکیل شده است. فرمولاسیون پنکک‌ها از ترکیب رنگدانه‌های پودری  در یک پایه دهیدراته از استئارات تری اتانول آمین (صابون) ، لانولین و آب تشکیل شده است.

بنابراین می توان آن را به عنوان یک کرم پودری دهیدراته یا کم‌آب در نظر گرفت. البته توجه داشته باشید که هیچ‌وقت پنکیک‌ها را به‌جای کرم‌پودرهای خامه‌ای اشتباه نگیرید. چون این‌دو با وجود شباهت ظاهری بسیار زیادی که با هم دارند، اما کاملا متفاوت عمل می‌کنند. کرم‌پودرهای خامه‌ای روی پوست‌های خشک بهتر عمل می کنند چراکه؛ دارای خاصیت مرطوب‌کنندگی بوده و به درخشش پوست کمک می کنند.

اما در مقابل پنکیک‌ها، با جذب رطوبت و چربی‌های اضافی پوست از طریق ساختار پودری خود، بیشتر برای پوست‌های چرب مناسب هستند. با این وجود؛ کاربرد پنکیک و کرم پودر در آرایش کسان است و  هر دو برای یکنواخت کردن سطح پوست و پوشاندن لک‌های صورت استفاده می‌شوند. کاربرد پنکک ایجاد یک آرایش پایه با پوشش‌دهی بسیار سنگین است که در ابتدا بیشتر برای گریم‌های روی صحنه یا تئاتر استفاده می‌شد. این نوع آرایش‌ها توسط Max Factor در اوایل دوران نوظهور سینما و تئاتر ایجاد شدند و به تبع از آن هنوز هم استفاده می‌شوند. فرمولاسیون و کاربرد پنکک‌ در طول دوران با تغییرات زیادی مواجه شد؛ چراکه بیشتر افراد ترجیح می‌دهند از محصولات طبیعی‌تر و پیشرفته‌تری نسبت به گذشته استفاده کنند.

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tabs][/vc_column][/vc_row]