مداد چشم مارین رز

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

فورمول ویژه و ضد حساسیت جهت جلوگیری

از سوزش و اشک چشم

رنگ مشکی فوق العاده باظاهر طبیعی و جذاب

ماندگاری طولانی و بادوام همچنین مقاوم در برابر آب و تعریق

استفاده بسیار آسان و راحت

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image media=”95887″ media_width_percent=”100″ media_ratio=”one-one”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_tabs align=”right”][vc_tab gutter_size=”2″ column_padding=”2″ title=”مداد چشم شمعی” tab_id=”1635322756-1-39″ slug=”Description”][vc_column_text]

مداد چشم شمعی مارین رز؛ با رنگ مشکی الترا بلک

مداد شمعی marinrose

مداد شمعی مارین رز

 

مارین رز برندی جدید اما نام‌آشناست که با محصولات آرایشی و بهداشتی خود بازار محصولات آرایشی را پررنگ‌تر و جذاب‌تر از پیش کرده است. بازاری متنوع از برندها و نام‌های تجاری شناخته و ناشناخته که اغلب اوقات بانوان خوش‌سلیقه و خوش‌پوش را در انتخاب محصول باب میل و به‌روز سر در گم می‌کند.

اما امروز، با آمدن این نام تجاری، دیگر پیدا کردن محصولاتی مثل انواع مداد چشم مشکی شمعی و چوبی کار سختی نیست. با رنگ مشکی یا به اصطلاح اولترا بلک ساخته شده از بهترین مواد، چشمان بانوان ایرانی جذابیتی دوچندان پیدا می‌کند.

مداد چشم شمعی مارین رز با فرمولاسیون خاص و ویژه‌ای که از آن برخوردار است، توانسته مشکل حساسیتی را که بسیاری از محصولات دیگر سازنده‌ها برای چشمان شما ایجاد می‌کنند، حل کند.

دیگر خبری از سوزش چشم و جمع شدن اشک به واسطة استفاده از مداد چشم نخواهد بود. این آسودگی خیال را می‌توان مدیون فناوری و مواد سالم و خوبی بود که مارین رز آن را از چشم‌های بانوان ایرانی دریغ نکرده است.

این مداد رنگ الترا بلک عالی‌ای دارد که ظاهری طبیعی و جذاب به چشمان شما می‌بخشد.

از آنجا که این مداد چشم موجب حساسیت نمی‌شود. ماندگاری بالایی پیدا کرده و حتی در برابر آب و تعریق هم بسیار مقاوم است.

به عبارتی، محصولی کاملا مناسب برای باشگاه‌های ورزشی است و دیگر دغدغه پاک شدن و ریختن مواد و سیاهی دور چشم را نخواهید داشت.

استفاده از مداد چشم شمعی مارین رز

اغلب کشیدن مداد چشم کاری سخت و فرساینده است که با توجه به مقاوم بودن مواد به کار رفته در این محصول، این سختی می‌تواند آشکارتر شود.

به همین دلیل با توسط به بدنه و قطر این مداد که به راحتی در دست جای می‌گیرد و قلمی سبک است، دست شما خسته نشده و به راحتی و سهولت می‌توانید خط چشم‌هایی زیبا و چشم‌نواز بکشید و نگران صافی و یکدستی آن نباشید.

مداد چشم شمعی مارین رز بر پایه پودر بوده و به دلیل سفت بودن نوک آن می‌توانید خطی طبیعی و صاف روی پشک چشم خود بکشید.

برای استفاده بهتر از این مداد چشم بهتر است همیشه نوک آن تراشیده و تیز باشد. تا خط چشمی که می‌کشید از صافی و یکدستی متناسبی برخوردار باشد.

بهتر است این محصول را در جایی خنک قرار دهید تا نوک آن سفت شود و خط چشم بهم نریزد.

زمانی که خط چشم را کشیدید، از مداد برای کشیدن خطی داخل چشم هم استفاده کنید تا خط و مشکی بودن چشم یک دست شود و چشم‌های شما جذاب‌تر و درشت‌تر به نظر برسد. اگر چشم‌های درشتی دارید، خط پایین چشم‌ها را هم مداد بکشید، ولی اگر چشم‌های به نسبت ریزتری دارید، خط زیری را نکشید،

چرا که باعث می‌شود چشم شما کوچک‌تر به نظر برسد که البته رسالت خط چشم هم درشت نشان دادن چشم‌هاست.

با توجه به مقاوم بودن مواد به کار رفته در مداد چشم مارین رز، در صورتی که هنگام کشیدن خط اشتباه کردید یا خط نامنظم شد، می‌توانید یک گوش پاک‌کن را آغشته به مرطوب‌کننده کنید و قسمت‌های نامنظم را مرتب کنید یا از نو مداد بکشید.

در پایان، راز نهفته در زیبایی چشمان شما، داشتن خط چشمی زیبا و منظم است.

[/vc_column_text][/vc_tab][vc_tab gutter_size=”2″ column_padding=”2″ title=”مداد چشم چوبی” tab_id=”1635323282696-1-2″][vc_column_text]

مداد چشم چوبی مارین رز؛ با رنگ مشکی کربن بلک

مداد چشم marinrose

مداد چشم چوبی مارین رز

مارین رز از عرضه‌کننده‌های محصولات آرایشی بهداشتی در کشور است. که توانسته با مواد با کیفیت و فناوری به‌روزی که در محصولات خود به کار می‌برد، دغدغه یافتن محصولات آرایشی باکیفیت را برای مصرف‌کننده‌های این محصولات کمتر و کار را ساده‌تر کند.

مداد چشم مارین رز، با رنگ مشکی کربن بلک عرضه شده که تفاوت‌هایی با مداد چشم شمعی این برند دارد.

رنگ کربن بلک این محصول مشکی درخشان‌تری دارد که برای کسانی که به دنبال کمی درخشندگی بیشتر هستند، مناسب است.
این محصول نیز با فرمول خاصی که در مواد و ساخت آن به کار رفته ضدحساسیت بوده و از سوزش و اشک چشم جلوگیری می‌کند.

دیگر نگران خارش چشم نخواهید بود. با توجه به ماندگاری و دوام بالای مداد چشم چوبی مارین رز می‌توانید با آسودگی خیال با‌ آرایش چشم در باشگاه‌ها یا در خانه مشغول ورزش شوید.

چرا که این محصول در برابر آب و تعریق نیز مقاوم است و با وجود آب آرایش چشم شما به هم نخواهد خورد.

مداد چشم چوبی مارین رز در رنگ کربن بلک عرضه شده تا تنوع محصولات این برند بیشتر شده و مصرف‌کننده‌های این محصولات بتوانند مطابق میل و سلیقه خود رنگ مشکی مورد نظر خود را انتخاب و استفاده کنند.

این مداد چشم نیز بر پایه پودر بوده و استفاده از آن برای کسانی که در استفاده از این محصول تازه‌کار هستند و چیره‌دستی حرفه‌ای‌ها را ندارند، بسیار ساده است.

دلیلش هم سفت بودن نوک مداد بوده که باعث می‌شود کنترل بهتری روی کشیدن خط شچم داشته باشید و خطی طبیعی و منظم روی پلک چشم‌های خود بکشید.

یک مزیت مدادهای بر پایه پودر به سایر مدادها از قبیل بر پایه واکسی، پایه سرمه و مداد چشم‌های پیچی این است که با سرعت بیشتری می‌توانید خط چشم بکشید و توقع ماندگاری بیشتری داشته باشید. سایر مداد چشم‌ها به دلیل روانی و نرمی بیشتر مقاومت کمتری داشته و البته کار با آنها سخت‌تر است.

مداد چشم چوبی مارین رز در رنگ کربن بلک

مداد چشم چوبی مارین رز را می‌توان با تراش به راحتی تراشید که به منظور کشیدن خط چشمی صاف و مرتب حتما نیاز است. که مداد چشم شما همیشه تراشیده شده باشد. و نوک کندی نداشته باشد.

همچنین توصیه می‌شود که مداد چشم را در جایی خنک مثل یخچال یا کمی پیش از مصرف در فریزر نگه‌داری شود تا نوک آن سفتی خود را به دست آورد و حین استفاده و کشیدن خط چشم مواد آن پخش نشود.

توصیه پایانی برای مصرف‌کننده‌های عزیز محصولات آرایشی چشمی، استفاده از محصولاتی باکیفیت است که موجب آزار و آسیب دیدن چشم‌های شما نشود. مارین رز این کیفیت را امروز برای شما به ارمغان آورده تا در کمال صحت و سلامت، بتوانید زیبایی خود را صدچندان کنید.

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tabs][/vc_column][/vc_row]