شامپو بدون سولفات 500ml مارین رز

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده بدون سولفات 500ml سبوس برنج مارین رز

شامپو موهای رنگ شده و آسیب دیده بدون سولفات 500ml سبوس برنج مارین رز با فرمول ابتکاری، موهای رنگ شده را محافظت و حفظ می کند. شامپو محافظ رنگ به محافظت از تارها در برابر آب سخت، حالت دادن به گرما و آفتاب کمک می کند – ماندگاری طولانی، رنگ و درخشندگی مو را به ارمغان می آورد.

مواد فعال خاص:  روغن سبوس برنج است که یک اثر نرم کننده، مرطوب کننده و محافظتی در برابر اشعه ماوراء بنفش دارد. محافظت از رنگ در برابر محو شدن، تغذیه و درخشندگی و ابریشمی به موها می بخشد. عمر رنگ را افزایش می دهد و درخشندگی آن را حفظ می کند.

روغن سبوس برنج با غلظت بالای ویتامین E، سد سختی را در اطراف کوتیکول مو ایجاد می‌کند تا موها قوی‌تر شده و کمتر شکسته شوند

روغن سبوس برنج
روغن سبوس برنج . حاوی اسیدهای چرب است که به شما کمک می کند رنگ طبیعی موهای خود را حفظ کنید و اینوزیتول که شوره سر را از بین می برد و نوک های شکاف خورده را کاهش می دهد. آنتی اکسیدان های موجود در روغن سبوس برنج در برابر آسیب اشعه ماوراء بنفش عمل می کنند. و حتی ضد حساسیت است!

ایده آل برای:
انواع موهای طبیعی یا رنگ شده که به دنبال رطوبت اضافی هستند.

چگونه کار می کند:
ترکیبی خاص از مواد قدرتمند به حفظ ماندگاری رنگ کمک می‌کند و در عین حال از رشته‌ها در برابر اشعه‌های فرابنفش و آسیب‌های ناشی از استایل حرارتی محافظت می‌کند.

فرموله شده بدون:
پارابن ها یا سولفات ها

ایمن برای موهای رنگ شده متخصص پوست بررسی شد.

شامپو روزانه جنسینگ بدون سولفات 500ml مارین رز

شامپو روزانه جنسینگ بدون سولفات 500ml مارین رز یک شامپو ارگانیک ملایم. فرموله شده با جینسینگ برای احیای موهای شکننده و احیای ریشه ها و افزایش رشد مو. علاوه بر این، با ترکیبات فعال آنتی اکسیدان غنی شده است تا از موها در برابر پیری زودرس محافظت کند.

زمان های مختلفی از سال وجود دارد که موها بیش از حد معمول ضعیف می شوند و مستعد شکستن یا ریزش هستند. مهم است که به سرعت عمل کنید، با استفاده از عوامل احیا کننده که به ترمیم فیبر مو کمک می کنند.

جینسینگ

احیا کننده و تقویت کننده
عصاره جینسینگ به دلیل محتوای آن در جین سنوزیدها، پلی ساکاریدها، پروتئین ها، ویتامین ها و نمک های معدنی انتخاب شده است که با تحریک رشد مو و تقویت مو عمل می کنند.

جینسینگ دارای خواص احیا کننده، تقویت کننده، نرم کننده و محرک رشد مو است.

ریشه جینسینگ عصاره ای با خواص آنتی اکسیدانی و محافظتی است، بنابراین استفاده از آن در شامپوهای ما باعث می شود موهای قوی و احیا شده در برابر پیری محافظت شود.

باید در نظر داشته باشیم که موها نیز پیر می شوند و باید با اثرات پیری مقابله کرد و با مواد فعال آنتی اکسیدانی با آن مبارزه کرد.

فرمول اکولوژیکی آن 99.6% مواد طبیعی و بیش از 10% مواد ارگانیک دارد. برای افرادی که می خواهند با استفاده از محصولات عاری از سیلیکون، PEG، رنگ و پارابن و سولفات از خود مراقبت کنند، مناسب است

فواید

  • شکنندگی مو را کاهش می دهد.
  • برای تقویت رشد مو، ریشه ها را احیا می کند.