ریمل مارین رز

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

فرمول جدید با ترکیبی خاص از مواد طبیعی

برای نهایت حجم دهی و جدا سازی تک تک موژه ها .

برس پیشترفته و عالی برای پوشش دهی کامل

و حالت دهی تک تک موژه ها حتی کوتاه ترین آنها .

ظاهری بسیار آراسته و زیبا و لطیف و با طراوت .

بدون ریزش و سیاه کردن زیر چشم

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image media=”94356″ media_width_percent=”100″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_tabs align=”right”][vc_tab gutter_size=”2″ column_padding=”2″ title=”مشخصات” tab_id=”1635098847-1-78″ slug=”Description”][vc_column_text]

 ریمل مارین رز

30 compressed 300x249 - ریمل مارین رز

ریمل مارین رز با برس پیشترفته و عالی برای پوشش دهی کامل و حالت دهی تک تک موژه ها حتی کوتاه ترین آنها استفاده میشود .

ماده تشکیل دهنده ریمل چیست؟

مدل های جدید ریمل فرمول های مختلفی هم دارند هرچند، مواد اولیه تشکیل دهنده آنها که در همه ریمل ها یافت می شوند عبارت اند از رنگدانه ها، روغن، واکس و مواد نگهدارنده.

البته، در برخی از مدل های ر یمل شما می توانید مواد دیگری هم پیدا کنید. معمول ترین فرم این محصول، مایع در یک قوطی پلاستیکی می باشد.

معمولا رنگدانه اصلی که در این محصولات مورد استفاده قرار می گیرد مشکی بوده اما، مدل های سبز و رنگی دیگر آن نیز موجود می باشد.

معنای کلمه ریمل چیست؟

دایره زبان انگلیسی، ریمل را اینگونه معنا می کند: یک لوازم آرایشی که برای سیاه کردن، رنگ کردن، بلند کردن و حجیم کردن مژه یک زن به کار می رود. اما، دانشنامه آکسفورد ابرو را هم به لیست کاربرد های انواع ریمل اضافه کرده است.

این محصول توسط افراد مختلف، تعریف های مختلفی هم دارد. هر کدام از این تعریف ها برگرفته از یک فرهنگ خاص و یک زبان دستوری خاص می باشد. اما، اکثر این تعریف ها و پاسخ ها برای سوال ر یمل چیست، برگرفته از زبان انگلیسی است.

فرمول اصلی ریمل چیست؟

این محصول که ساختار کلی آن را مشخص می کند، در دو دسته اصلی تقسیم می شود. فرمول اول، هیچگونه آب یا مواد آبی درون خود ندارد. از جمله مواد آبی می توان به شیره ها و … اشاره کرد. محصولاتی که در این دسته قرار می گیرند، معمولا ضد آب بوده و تحت تاثیر رطوبت قرار نمی گیرند.

اما این مدل از ریمل یک بدی خاص دارد و آن هم، سختی پاک کردن است. شما نمی توانید به راحتی این ریمل ها را از روی صورت خود پاک کنید.

فرمول دوم:

حاوی روغن بوده که راحت تر پاک شده و در پاک کردن آن شما هیچ مشکلی ندارید اما، باز هم کار کردن با آن کمی سخت است چرا که تحت تاثیر مقدار کمی آب، می توانند ساختار خود را از دست بدهند.

ریمل در باستان:

داشتن زیبایی یک فرهنگ جهانی بوده و ریشه در تمدن های باستانی ما دارد. اولین نسخه های ر یمل توسط بانوان مصر باستان کشف شد. اولین مدل ر یمل با نام سرمه شناخته می شود که حدود چهار هزار سال قبل از میلاد توسط مصریان برای زیبا کردن و سیاه کردن ابرو و مژه مورد استفاده قرار می گرفت.

[/vc_column_text][/vc_tab][/vc_tabs][/vc_column][/vc_row]